Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Barcin
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Zarządzenie Nr 90/2023 Burmistrza Barcina z dnia 1 czerwca 2023 r. w sprawie: powołania komisji przetargowej do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na modernizację drogi wewnętrznej w Wolicach.
2 Zarządzenie Nr 89/2023 Burmistrza Barcina z dnia 1 czerwca 2023 r. w sprawie: wynagrodzenia Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie im. Jakuba Wojciechowskiego.
3 Zarządzenie Nr 88/2023 Burmistrza Barcina z dnia 1 czerwca 2023 r. w sprawie: powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Mamliczu.
4 Postanowienie nr 84/2023 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy II z dnia 29 maja 2023 r. w sprawie zmian w podziale Gminy Barcin na stałe obwody głosowania
5 Postanowienie nr 84/2023 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy II z dnia 29 maja 2023 r. w sprawie zmian w podziale Gminy Barcin na stałe obwody głosowania
6 Zarządzenie Nr 85/2023 Burmistrza Barcina z dnia 30 maja 2023 r. w sprawie: odwołania Pana Wojciecha Kicińskiego ze stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej w Mamliczu.
7 Obwieszczenie - o przystąpieniu do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Barcin (dotyczy obszaru położonego w obrębie Krotoszyn oraz obrębie Sadłogoszcz)
8 Obwieszczenie - o przystąpieniu do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Barcin (dotyczy obszaru położonego w obrębie Krotoszyn oraz obrębie Sadłogoszcz)
9 Obwieszczenie - po uzyskaniu wymaganych przepisami prawa uzgodnień oraz opinii w przedmiotowej sprawie wydano decyzję o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 "PLAY" nr ZNI2201A, które będzie ...
10 Obwieszczenie - w związku prowadzonym postępowaniem administracyjnym w sprawie ustalenia warunków zabudowy i zagospodarowania terenu dla przedsięwzięcia inwestycyjnego polegającego na budowie 1 kurnika do 40 DJP (ilość sztuk ptaków 8.641 łącznie) w zabudowie zagrodowej na terenie części działki nr 70/14 położonej w obrębie ewidencyjnym Wolice, gmina Barcin dokonano ...